28R0984-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0984-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0984-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 220 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0984-000.pdf2.28R0984-000.pdf3.28R0984-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
490 pcs
980 pcs
1470 pcs
5390 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0984-000
Tau Wae 28R0984-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 220 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171514 pcs Pepa Raraunga 1.28R0984-000.pdf2.28R0984-000.pdf3.28R0984-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm)
Ētahi Ingoa 240-2160
28R0984000
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.945" (24.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm)
Taeha @ Ngaa 220 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 220 Ohm @ 100MHz ID 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm) OD 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm) Length 0.945" (24.00mm)