28R1102-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1102-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE 154OHM SOLID 23X0.80MM
Ngā Rauemi: 1.28R1102-000.pdf2.28R1102-000.pdf3.28R1102-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1102-000
Tau Wae 28R1102-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE 154OHM SOLID 23X0.80MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 315055 pcs Pepa Raraunga 1.28R1102-000.pdf2.28R1102-000.pdf3.28R1102-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.102" W x 0.228" H (28.00mm x 5.80mm)
Ētahi Ingoa Q1928144 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.906" W x 0.031" H (23.00mm x 0.80mm)
Taeha @ Ngaa 154 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 154 Ohm @ 100MHz ID 0.906" W x 0.031" H (23.00mm x 0.80mm) OD 1.102" W x 0.228" H (28.00mm x 5.80mm) Length 0.591" (15.00mm)