28R1101-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1101-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1101-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 140 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1101-000.pdf2.28R1101-000.pdf3.28R1101-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
798 pcs
1596 pcs
5586 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1101-000
Tau Wae 28R1101-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 140 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290096 pcs Pepa Raraunga 1.28R1101-000.pdf2.28R1101-000.pdf3.28R1101-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.101" W x 0.305" H (27.97mm x 7.75mm)
Ētahi Ingoa 240-2771
28R1101-000-ND
Q2138511
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.577" (14.66mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.903" W x 0.059" H (22.94mm x 1.50mm)
Taeha @ Ngaa 140 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 0.903" W x 0.059" H (22.94mm x 1.50mm) OD 1.101" W x 0.305" H (27.97mm x 7.75mm) Length 0.577" (14.66mm)