28R1024-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1024-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 128 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1024-000.pdf2.28R1024-000.pdf3.28R1024-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1024-000
Tau Wae 28R1024-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 128 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403927 pcs Pepa Raraunga 1.28R1024-000.pdf2.28R1024-000.pdf3.28R1024-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm) Taeha @ Ngaa 128 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 128 Ohm @ 100MHz ID 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm) OD 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm) Length 0.394" (10.00mm) Hoahoa Solid