28R0669-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0669-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0669-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0669-000.pdf2.28R0669-000.pdf3.28R0669-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2560 pcs
5120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0669-000
Tau Wae 28R0669-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 110 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 735663 pcs Pepa Raraunga 1.28R0669-000.pdf2.28R0669-000.pdf3.28R0669-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.669" W x 0.138" H (17.00mm x 3.50mm)
Ētahi Ingoa 240-2157
28R0669000
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.472" (12.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.512" W x 0.030" H (13.00mm x 0.75mm)
Taeha @ Ngaa 110 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.512" W x 0.030" H (13.00mm x 0.75mm) OD 0.669" W x 0.138" H (17.00mm x 3.50mm) Length 0.472" (12.00mm)