28R0614-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0614-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 116 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0614-200.pdf2.28R0614-200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0614-200
Tau Wae 28R0614-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 116 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga 1.28R0614-200.pdf2.28R0614-200.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm)
Ētahi Ingoa 240-2158 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te roa 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm) Taeha @ Ngaa 116 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 116 Ohm @ 100MHz ID 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm) OD 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm) Length 0.630" (16.00mm) Hoahoa Solid