28R0614-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0614-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0614-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 98 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0614-100.pdf2.28R0614-100.pdf3.28R0614-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3600 pcs
7200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0614-100
Tau Wae 28R0614-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 98 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 724505 pcs Pepa Raraunga 1.28R0614-100.pdf2.28R0614-100.pdf3.28R0614-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm)
Ētahi Ingoa 240-2772
28R0614-100-ND
Q1928144A
Q2382266
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.472" (12.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm)
Taeha @ Ngaa 98 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 98 Ohm @ 100MHz ID 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm) OD 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm) Length 0.472" (12.00mm)