28R0492-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0492-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 150 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0492-100.pdf2.28R0492-100.pdf3.28R0492-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0492-100
Tau Wae 28R0492-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 150 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.492" W x 0.217" H (12.50mm x 5.50mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.472" (12.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.327" W x 0.039" H (8.30mm x 1.00mm) Taeha @ Ngaa 150 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 150 Ohm @ 100MHz ID 0.327" W x 0.039" H (8.30mm x 1.00mm) OD 0.492" W x 0.217" H (12.50mm x 5.50mm) Length 0.472" (12.00mm) Hoahoa Solid