28R0592-010
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0592-010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0592-010
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 227 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0592-010.pdf2.28R0592-010.pdf3.28R0592-010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
880 pcs
1760 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0592-010
Tau Wae 28R0592-010 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 227 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277754 pcs Pepa Raraunga 1.28R0592-010.pdf2.28R0592-010.pdf3.28R0592-010.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.591" W x 0.295" H (15.01mm x 7.49mm)
Ētahi Ingoa 240-2229
28R0592010
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.900" (22.86mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.394" W x 0.059" H (10.00mm x 1.50mm)
Taeha @ Ngaa 227 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 227 Ohm @ 100MHz ID 0.394" W x 0.059" H (10.00mm x 1.50mm) OD 0.591" W x 0.295" H (15.01mm x 7.49mm) Length 0.900" (22.86mm)