28R0614-300
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R0614-300
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 125 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R0614-300.pdf2.28R0614-300.pdf3.28R0614-300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13824 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R0614-300
Tau Wae 28R0614-300 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 125 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.709" (18.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm) Taeha @ Ngaa 125 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 125 Ohm @ 100MHz ID 0.535" W x 0.028" H (13.60mm x 0.70mm) OD 0.614" W x 0.110" H (15.60mm x 2.80mm) Length 0.709" (18.00mm) Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28R0807-200
28R0807-200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: FERRITE CORE SOLID
I roto i te taonga: 732201 pcs
Tikiake: 28R0807-200.pdf
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 80 OHM SOLID
I roto i te taonga: 1161910 pcs
Tikiake: 28R0610-000.pdf
RFQ
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 150OHM SOLID 12.95X1.3MM