72V71660BB
Hua Hua
Tau Wae: 72V71660BB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 16382X16384 208-BGA
Ngā Rauemi: 72V71660BB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71660BB
Tau Wae 72V71660BB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5614 pcs Pepa Raraunga 72V71660BB.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 208-PBGA (17x17)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 208-BGA Ētahi Ingoa IDT72V71660BB
IDT72V71660BB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount