72V71643BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V71643BCG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V71643BCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 4096X4096 144-BGA
Ngā Rauemi: 1.72V71643BCG.pdf2.72V71643BCG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71643BCG
Tau Wae 72V71643BCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4090 pcs Pepa Raraunga 1.72V71643BCG.pdf2.72V71643BCG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-CABGA (13x13)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V71643BCG
IDT72V71643BCG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount