72V70840DAG
Hua Hua
Tau Wae: 72V70840DAG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 4096X4096 144-TQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70840DAG
Tau Wae 72V70840DAG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4801 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-TQFP (20x20)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70840DAG
IDT72V70840DAG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount