72V70800TFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V70800TFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70800TFG8.pdf2.72V70800TFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70800TFG8
Tau Wae 72V70800TFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9832 pcs Pepa Raraunga 1.72V70800TFG8.pdf2.72V70800TFG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70800TFG8
IDT72V70800TFG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount