72V70800TFG
Hua Hua
Tau Wae: 72V70800TFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70800TFG.pdf2.72V70800TFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70800TFG
Tau Wae 72V70800TFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7736 pcs Pepa Raraunga 1.72V70800TFG.pdf2.72V70800TFG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70800TFG
IDT72V70800TFG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
Takahanga 1 x 4:4 Tau Wae Tuakiri 72V70800
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V70800PF
72V70800PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP