72V70210DAG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V70210DAG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 1024X1024 144-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70210DAG.pdf2.72V70210DAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70210DAG
Tau Wae 72V70210DAG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3918 pcs Pepa Raraunga 1.72V70210DAG.pdf2.72V70210DAG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-TQFP (20x20)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70210DAG
IDT72V70210DAG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
Takahanga 1 x 32:32 Tau Wae Tuakiri 72V70210
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V70200PFG8
72V70200PFG8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 100-TQFP
I roto i te taonga: 10789 pcs
Tikiake: 72V70200PFG8.pdf
RFQ
72V70800PF8
72V70800PF8
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP