72V70190PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V70190PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70190PFG8.pdf2.72V70190PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70190PFG8
Tau Wae 72V70190PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14849 pcs Pepa Raraunga 1.72V70190PFG8.pdf2.72V70190PFG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70190PFG8
IDT72V70190PFG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
Takahanga 1 x 9:4 Tau Wae Tuakiri 72V70190
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V70190PF
72V70190PF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP
I roto i te taonga: 10997 pcs
Tikiake: 72V70190PF.pdf
RFQ
72V70180PF8
72V70180PF8
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 128X128 3.3V 64-TQFP
I roto i te taonga: 21219 pcs
Tikiake: 72V70180PF8.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 100-TQFP
Tikiake: 72V70200PF.pdf
72V70210DA
72V70210DA
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 1024X1024 144-TQFP
Tikiake: 72V70210DA.pdf
72V70190PFG
72V70190PFG
Tikiake: 72V70190PFG.pdf
Tikiake: 72V70180PFG.pdf