72V70180PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V70180PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 128X128 3.3V 64-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70180PFG8.pdf2.72V70180PFG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70180PFG8
Tau Wae 72V70180PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 128X128 3.3V 64-TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5171 pcs Pepa Raraunga 1.72V70180PFG8.pdf2.72V70180PFG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70180PFG8
IDT72V70180PFG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Nga Rohe Whaiaro 1 Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 4:4 64-TQFP (14x14)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa - Takahanga 1 x 4:4
Tau Wae Tuakiri 72V70180
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V70180PFG
72V70180PFG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 128X128 3.3V 64-TQFP
I roto i te taonga: 4668 pcs
Tikiake: 72V70180PFG.pdf
RFQ
72V70200PF8
72V70200PF8
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 100-TQFP
I roto i te taonga: 9867 pcs
Tikiake: 72V70200PF8.pdf
RFQ
Tikiake: 72V70180PF8.pdf
72V51456L6BB8
72V51456L6BB8
Whakaahuatanga: IC MULTI-QUEUE FLOW-CTRL 256BGA
Tikiake: 72V51456L6BB8.pdf
72V51456L7-5BB
72V51456L7-5BB
I roto i te taonga: 888 pcs
Tikiake: 72V51456L7-5BB.pdf
72V70180PF
72V70180PF
Tikiake: 72V70180PF.pdf
72V51456L7-5BB8
72V51456L7-5BB8
Tikiake: 72V51456L7-5BB8.pdf
Tikiake: 72V70200PF.pdf
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 256X256 3.3V 64-TQFP