72V70810PFG8
Hua Hua
Tau Wae: 72V70810PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V70810PFG8.pdf2.72V70810PFG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V70810PFG8
Tau Wae 72V70810PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4707 pcs Pepa Raraunga 1.72V70810PFG8.pdf2.72V70810PFG8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V70810PFG8
IDT72V70810PFG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Nga Rohe Whaiaro 1 Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 8:8 64-TQFP (14x14)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa - Takahanga 1 x 8:8
Tau Wae Tuakiri 72V70810
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V70800PF8
72V70800PF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP
I roto i te taonga: 11916 pcs
Tikiake: 72V70800PF8.pdf
RFQ
72V70800PFG8
72V70800PFG8
I roto i te taonga: 9287 pcs
Tikiake: 72V70800PFG8.pdf
RFQ
72V70810PFG
72V70810PFG
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP