72V71623DAG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V71623DAG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 2048X2048 144-TQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71623DAG
Tau Wae 72V71623DAG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4878 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-TQFP (20x20)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V71623DAG
IDT72V71623DAG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount