72V71643BC8
Hua Hua
Tau Wae: 72V71643BC8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 4096X4096 144-BGA
Ngā Rauemi: 1.72V71643BC8.pdf2.72V71643BC8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71643BC8
Tau Wae 72V71643BC8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5761 pcs Pepa Raraunga 1.72V71643BC8.pdf2.72V71643BC8.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-CABGA (13x13)
Raupapa 72V Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 144-LBGA Ētahi Ingoa IDT72V71643BC8
IDT72V71643BC8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount