72V71650BB
Hua Hua
Tau Wae: 72V71650BB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 8192X8192 144-BGA
Ngā Rauemi: 72V71650BB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71650BB
Tau Wae 72V71650BB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1962 pcs Pepa Raraunga 72V71650BB.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-PBGA (13x13)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-BGA Ētahi Ingoa IDT72V71650BB
IDT72V71650BB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount