72V73260BBG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V73260BBG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC INTERFACE
Ngā Rauemi: 72V73260BBG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V73260BBG
Tau Wae 72V73260BBG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC INTERFACE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5184 pcs Pepa Raraunga 72V73260BBG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-PBGA (13x13)
Raupapa 72V Paa / Case 144-BGA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount