72V73273BB
Hua Hua
Tau Wae: 72V73273BB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 32768X32768 208-BGA
Ngā Rauemi: 1.72V73273BB.pdf2.72V73273BB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V73273BB
Tau Wae 72V73273BB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga 1.72V73273BB.pdf2.72V73273BB.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 208-PBGA (17x17)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 208-BGA Ētahi Ingoa IDT72V73273BB
IDT72V73273BB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount