72V73260DAG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V73260DAG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 16384X16384 144-TQFP
Ngā Rauemi: 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V73260DAG
Tau Wae 72V73260DAG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5946 pcs Pepa Raraunga 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 144-TQFP (20x20)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V73260DAG
IDT72V73260DAG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount