72V71660BBG
Hua Hua
Tau Wae: 72V71660BBG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 16382X16384 208-BGA
Ngā Rauemi: 72V71660BBG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V71660BBG
Tau Wae 72V71660BBG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1703 pcs Pepa Raraunga 72V71660BBG.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 208-PBGA (17x17)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 208-BGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C