72V801L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72V801L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 256X9 SYNC DUAL 64TQFP
Ngā Rauemi: 72V801L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72V801L10PFG
Tau Wae 72V801L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4319 pcs Pepa Raraunga 72V801L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72V801L10PFG
IDT72V801L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 4.6K (256 x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72V801 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72V801L10TF
72V801L10TF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SYNC FIFO 256X9 10NS 64QFP
I roto i te taonga: 4076 pcs
Tikiake: 72V801L10TF.pdf
RFQ
72V73260DAG
72V73260DAG
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 16384X16384 144-TQFP
I roto i te taonga: 5946 pcs
Tikiake: 72V73260DAG.pdf
RFQ
72V801L10PF8
72V801L10PF8
Tikiake: 72V801L10PF8.pdf
72V801L15PFGI
72V801L15PFGI
Whakaahuatanga: IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Tikiake: 72V801L15PFGI.pdf
72V801L10PFG8
72V801L10PFG8
Tikiake: 72V801L10PFG8.pdf
72V73273BBG
72V73273BBG
Whakaahuatanga: IC DGTL SW 32768X32768 208-BGA
Tikiake: 72V73273BBG.pdf
72V801L10TF8
72V801L10TF8
Tikiake: 72V801L10TF8.pdf
72V801L15PF8
72V801L15PF8
Tikiake: 72V801L15PF8.pdf
72V801L15PF
72V801L15PF
Tikiake: 72V801L15PF.pdf
72V73273BB
72V73273BB
Tikiake: 72V73273BB.pdf
Tikiake: 72V73263BB.pdf
72V801L10PF
72V801L10PF
Tikiake: 72V801L10PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel