B82462A4334K000
EPCOSEPCOS
B82462A4334K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4334K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 200MA 3.9 OHM
Ngā Rauemi: B82462A4334K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4334K000
Tau Wae B82462A4334K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 3.9 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134219 pcs Pepa Raraunga B82462A4334K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa 495-2664-2
B82462A4334K
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama 340mA