B82462A4332M000
EPCOSEPCOS
B82462A4332M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4332M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 2A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82462A4332M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4332M000
Tau Wae B82462A4332M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 2A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120882 pcs Pepa Raraunga B82462A4332M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82462-A4
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2663-2
B82462A4332M
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama 3.2A