B82462A4222M000
EPCOSEPCOS
B82462A4222M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4222M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.3A 42 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82462A4222M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4222M000
Tau Wae B82462A4222M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.3A 42 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153108 pcs Pepa Raraunga B82462A4222M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa 495-75962-2
B82462A4222M
B82462A4222M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 42 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.3A I teie nei - Maama 3.8A