B82462A4223K000
EPCOSEPCOS
B82462A4223K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4223K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 800MA 260 MOHM
Ngā Rauemi: B82462A4223K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4223K000
Tau Wae B82462A4223K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 800MA 260 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131763 pcs Pepa Raraunga B82462A4223K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82462-A4
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2662-2
B82462A4223K
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 1.28A