B82462A4154K000
EPCOSEPCOS
B82462A4154K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4154K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 290MA 1.76 OHM
Ngā Rauemi: B82462A4154K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4154K000
Tau Wae B82462A4154K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 290MA 1.76 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120003 pcs Pepa Raraunga B82462A4154K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa B82462A4154K
B82462A4154K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 1.76 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.76 Ohm Max
Whakatauranga onamata 290mA I teie nei - Maama 490mA