B82462A4102M000
EPCOSEPCOS
B82462A4102M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4102M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 3A 24 MOHM SMD
Ngā Rauemi: B82462A4102M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4102M000
Tau Wae B82462A4102M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 3A 24 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120350 pcs Pepa Raraunga B82462A4102M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82462-A4
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-2659-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 24 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama 5.8A