B82462A4333K000
EPCOSEPCOS
B82462A4333K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4333K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 630MA 420 MOHM
Ngā Rauemi: B82462A4333K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4333K000
Tau Wae B82462A4333K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 630MA 420 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113933 pcs Pepa Raraunga B82462A4333K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa B82462-A4 Ratonga AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 495-75332-6
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 420 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max Whakatauranga onamata 630mA
I teie nei - Maama 1.04A