B82462A4684K000
EPCOSEPCOS
B82462A4684K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82462A4684K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 140MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: B82462A4684K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82462A4684K000
Tau Wae B82462A4684K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 140MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121734 pcs Pepa Raraunga B82462A4684K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ētahi Ingoa B82462A4684K
B82462A4684K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 140mA I teie nei - Maama 230mA