B72240L0151K100
EPCOSEPCOS
B72240L0151K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240L0151K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240L0151K100.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240L0151K100
Tau Wae B72240L0151K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9726 pcs Pepa Raraunga B72240L0151K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Square 37.5mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa 495-1456
B72240L 151K100
B72240L151K100
LS40K150QP
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 360J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 5200pF @ 1kHz