B72240L0151K102
EPCOSEPCOS
B72240L0151K102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240L0151K102
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240L0151K102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240L0151K102
Tau Wae B72240L0151K102 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9201 pcs Pepa Raraunga B72240L0151K102.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Square 37.5mm, Tabs