| Tau Wae | B72240L0131K100 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 205V 40KA CHASSIS | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 7903 pcs | Pepa Raraunga | B72240L0131K100.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 205V | Varistor Voltage (Min) | 184.5V |
| Varistor Voltage (Max) | 225.5V | Raupapa | HighE, LS40 |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Square 37.5mm, Formed Tabs |
Tae Mahi | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 170V |
| Maximum AC Volts | 130V | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 310J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 205V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs | I teie nei - Te tere | 40kA |
| Capacitance @ Frequency | 5600pF @ 1kHz |