B72240B0551K001
EPCOSEPCOS
B72240B0551K001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240B0551K001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240B0551K001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240B0551K001
Tau Wae B72240B0551K001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3962 pcs Pepa Raraunga B72240B0551K001.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa HighE