| Tau Wae | B72240B0681K001 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 1100V 40KA CHASSIS | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3699 pcs | Pepa Raraunga | B72240B0681K001.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 1.1kV | Varistor Voltage (Min) | 990V |
| Varistor Voltage (Max) | 1.21kV | Raupapa | HighE |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Module |
| Ētahi Ingoa | 495-76231 B40K680 B40K680-ND B72240B 681K 1 B72240B0681K001-ND B72240B681K1 |
Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 895V |
| Maximum AC Volts | 680V | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 1100J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 1.1kV 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module | I teie nei - Te tere | 40kA |
| Capacitance @ Frequency | 1100pF @ 1kHz |