| Tau Wae | B72240B0750K001 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR BLOCK 75VRMS 40MM | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4655 pcs | Pepa Raraunga | B72240B0750K001.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 120V | Varistor Voltage (Min) | 108V |
| Varistor Voltage (Max) | 132V | Raupapa | HighE |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Module |
Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 100V |
| Maximum AC Volts | 75V | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 190J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 120V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module | I teie nei - Te tere | 25kA |
| Capacitance @ Frequency | 11000pF @ 1kHz |