| Tau Wae | B72240B0441K001 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 715V 40KA CHASSIS | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4015 pcs | Pepa Raraunga | B72240B0441K001.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 715V | Varistor Voltage (Min) | 643.5V |
| Varistor Voltage (Max) | 786.5V | Raupapa | HighE |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Module |
| Ētahi Ingoa | 495-76230 B40K440 B40K440-ND B72240B 441K 1 B72240B0441K001-ND B72240B441K1 |
Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 585V |
| Maximum AC Volts | 440V | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 950J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 715V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module | I teie nei - Te tere | 40kA |
| Capacitance @ Frequency | 1700pF @ 1kHz |