| Tau Wae | B72240L0321K102 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | VARISTOR 510V 40KA CHASSIS | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 10547 pcs | Pepa Raraunga | B72240L0321K102.pdf |
| Varistor Voltage (Typ) | 510V | Varistor Voltage (Min) | 459V |
| Varistor Voltage (Max) | 561V | Raupapa | HighE, LS40 |
| Packaging | Bulk | Paa / Case | Square 37.5mm, Tabs |
Tae Mahi | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Chassis Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximum DC Volts | 420V |
| Maximum AC Volts | 320V | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Energy | 640J |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 510V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Tabs | I teie nei - Te tere | 40kA |
| Capacitance @ Frequency | 2300pF @ 1kHz |