B72240L0681K100
EPCOSEPCOS
B72240L0681K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240L0681K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240L0681K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240L0681K100
Tau Wae B72240L0681K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6813 pcs Pepa Raraunga B72240L0681K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Square 37.5mm, Formed Tabs