B72241L0131K100
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72241L0131K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 50KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: B72241L0131K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72241L0131K100
Tau Wae B72241L0131K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 50KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5172 pcs Pepa Raraunga B72241L0131K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Ētahi Ingoa B72241L 131K100
B72241L131K100
B72241L131K100-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 310J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 50kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 50kA
Capacitance @ Frequency 5600pF @ 1kHz