B72240L0321K100
EPCOSEPCOS
B72240L0321K100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72240L0321K100
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 40KA CHASSIS
Ngā Rauemi: B72240L0321K100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72240L0321K100
Tau Wae B72240L0321K100 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 40KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9931 pcs Pepa Raraunga B72240L0321K100.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa HighE
Packaging Bulk Paa / Case Square 37.5mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa 495-1458
B72240L 321K100
B72240L321K100
LS40K320QP
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 640J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 2300pF @ 1kHz