PRF20-Q110-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-S15
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-S15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-S15
Tau Wae PRF20-Q110-S15 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1153 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-S15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 102-3284
PRF20Q110S15
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 89.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 43V - 160V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.33A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PRF20-Q110-D15
PRF20-Q110-D15
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
I roto i te taonga: 1026 pcs
Tikiake: PRF20-Q110-D15.pdf
RFQ
PRF20-Q110-S15N
PRF20-Q110-S15N
Kaihanga: CUI, Inc.