PRF21AS471QB5RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF21AS471QB5RA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF21AS471QB5RA
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805
Ngā Rauemi: PRF21AS471QB5RA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF21AS471QB5RA
Tau Wae PRF21AS471QB5RA Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220077 pcs Pepa Raraunga PRF21AS471QB5RA.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Raupapa POSISTOR® PRF18/21
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -20°C ~ 160°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0805 (2012 Metric)