PRF20-Q110-S5N
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S5N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-S5N
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-S5N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-S5N
Tau Wae PRF20-Q110-S5N Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1195 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-S5N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 43V - 160V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low