PRF20-Q110-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF20-Q110-S12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: PRF20-Q110-S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF20-Q110-S12
Tau Wae PRF20-Q110-S12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1001 pcs Pepa Raraunga PRF20-Q110-S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa PRF20 Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 102-3283
PRF20Q110S12
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 43V - 160V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PRF20-Q110-S12N
PRF20-Q110-S12N
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 20W